STAVEBNÁ ČINNOSŤ

STAVEBNÁ ČINNOSŤ

PRVORADÝM CIEĽOM NAŠEJ SPOLOČNOSTI JE SPLNIŤ AJ TIE NAJNÁROČNEJŠIE POŽIADAVKY NAŠICH ZÁKAZNÍKOV.

Naša spoločnosť sa zaoberá realizáciou stavieb  a zariaďovaním interiérov na kľúč, od stavebnej realizácie až po dodávku interiéru.

Máme bohaté skúsenosti najmä so zariaďovaním interiérov predajní, kaviarní a reštaurácií a pracujeme pre medzinárodné značky ako C&A, Mango, Reno, Ecco, Peak Performance, Pupa Milano, Samsung, Sony, Starbukcs, Retro Jeans, Liu Jo, Benetton a mnohé ďalšie.

Máme vytvorené dlhodobé vzťahy, buď priamo s centrálami týchto značiek alebo s ich lokálnymi franchisovými partnermi, a pri výstavbe nových alebo prestavbe existujúcich predajní sme pre tieto značky väčšinou generálnym dodávateľom.

Územne v rámci tejto činnosti pôsobíme na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a v Rakúsku. Zaoberáme sa realizáciou stavieb menšieho a väčšieho rozsahu a pre našich zákazníkov vieme ponúknuť celú paletu stavebných prác.

Pôsobíme/pôsobili sme aj ako generálny dodávateľ stavieb väčšieho rozsahu pri projektoch Papaver v Bratisalve, Modrá Guľa – Suché MýtoApollis – Prievozská, revitalizácia podchodu Trnavské Mýto, rekonštrukcia bývalých budov spoločnosti AB Kozmetika v Rači.

Čo ponúkame?

STAVEBNÉ PRÁCE, REKONŠTRUKCIE, PRESTAVBY

Naša spoločnosť vie zabezpečiť celú paletu stavebných činností pri výstavbe alebo prestavbe objektov. Sme schopní Vám zabezpečiť aj jednotlivé profesie ale takisto pôsobíme ako generálny dodávateľ pre stavby menšieho a väčšieho rozsahu.

KVALITA ZA ROZUMNÚ CENU

Naše stavby spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritériá kvality. Kvalita a špičkový servis je našim prvoradým cieľom. Zásadne používame stavebné materiály od renomovaných výrobcov a to všetko dostanete v rozumnej cenovej hladine.

VYPRACOVANIE PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE

Zabezpečíme Vám vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie, vypracovanie architektonickej štúdie a vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie pre Vašu stavbu a takisto Vám vieme zabezpečiť inžiniersku činnosť.

PORADENSTVO

Poradíme Vám pri výbere a ukážeme najnovšie trendy a štýly. Radi Vás privítame v príjemnom prostredí s profesionálnym personálom.

Nájdete nás:

Nová osada 805/25
929 01 Dunajská Streda

Galantská cesta 866/4
929 01 Dunajská Streda

Rožňavská 1
831 04 Bratislava

Rustonka R2 budova B
Rohanské nábreží
18000 PRAHA 8 –KARLÍN Česká republika