INTERIÉROVÝ DIZAJN

INTERIÉROVÝ DIZAJN

PRVORADÝM CIEĽOM NAŠEJ SPOLOČNOSTI JE SPLNIŤ AJ TIE NAJNÁROČNEJŠIE POŽIADAVKY NAŠICH ZÁKAZNÍKOV.

Spoločnosť INPORTANTE sa zaoberá realizáciou stavieb  a zariaďovaním interiérov na kľúč, od stavebnej realizácie až po dodávku interiéru. Máme bohaté skúsenosti najmä so zariaďovaním interiérov predajní, kaviarní a reštaurácií a pracujeme pre medzinárodné značky ako C&A, Mango, Reno, Ecco, Adidas, Peakperformance, Pupa Milano, Euronics, Samsung, Sony, Mötivi, Spleen, Steffel, Retrojeans, LiuJo, Benetton, Koton a mnohé ďalšie. Máme vytvorené dlhodobé vzťahy, buď priamo s centrálami týchto značiek alebo s ich lokálnymi franchisovými partnermi, a pri výstavbe nových alebo prestavbe existujúcich predajní sme pre tieto značky väčšinou generálnym dodávateľom. Územne v rámci tejto činnosti pôsobíme na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a v Rakúsku. Zaoberáme sa realizáciou stavieb menšieho a väčšieho rozsahu a pre našich zákazníkov vieme ponúknuť celú paletu stavebných prác. Pôsobíme/pôsobili sme aj ako generálny dodávateľ stavieb väčšieho rozsahu pri projektoch Papaver v Bratisalve, Modrá Guľa – Suché Mýto  Bratislava,  Apollis – Prievozská Bratislava, revitalizácia podchodu Trnavské Mýto Bratislava.

Čo ponúkame?

INTERIÉROVÝ DIZAJN, SHOP DIZAJN

Ponúkame Vám komplexné architektonické služby od vytvorenia celkového konceptu interiéru, 3D vizualizácií nami navrhnutých interiérov, vypracovania projektovej dokumentácie vrátane všetkých profesií až po inžiniersku činnosť.

KOMPLETNÉ STAVEBNÉ ÚPRAVY V INTERIÉROCH

Ponúkame Vám komplexné služby pri výstavbe Vášho interiéru a to vrátane všetkých profesií. Realizujeme všetky typy interiérových a stavebných prác, a to vo výbornej kvalite, za rozumnú cenu a všetko od jedného dodávateľa.

PROFESIONÁLNE ZARIAĎOVANIE INTERIÉROV

Zabezpečíme Vám výrobu atypických nábytkov, dodávku interiérových doplnkov a zabezpečíme ich montáž. Máme skúsenosti so zariaďovaním každého typu interiéru, od obchodných priestorov cez kancelárie, reštaurácie, kaviarne až po byty a domy.

PORADENSTVO

Poradíme Vám pri výbere a ukážeme najnovšie trendy a štýly. Radi Vás privítame v príjemnom prostredí s profesionálnym personálom.

Nájdete nás:

Nová osada 805/25
929 01 Dunajská Streda

Galantská cesta 866/4
929 01 Dunajská Streda

Rožňavská 1
831 04 Bratislava

Rustonka R2 budova B
Rohanské nábreží
18000 PRAHA 8 –KARLÍN Česká republika