Dekoračné lišty

Pozrite si:

Nový katalóg ORAC DECOR 2021

Prezentácia noviniek ORAC DECOR 2021

Náš nový e-shop s výrobkami ORAC DECOR

Dekoračné lišty ORAC DECOR

Naša spoločnosť od roku 2012 úspešne zastupuje výrobnú spoločnosť ORAC DECOR, ktorého hlavné motto je

„dizajn interiéru je miesto pre Vaše srdce“.

Spoločnosť ORAC DECOR s 40 ročnou rodinnou tradíciou vyvinula a vyrobila dekoratívne povrchové úpravy pre Váš interiér. Ako priekupníci zaviedli do výroby syntetickú technológiu pri výrobe líšt a dekoratívnych prvkov. Je to jediný spôsob, ako ponúknuť mimoriadne vysokú kvalitu v kombinácii jemným povrchom a jednoduchou inštaláciou. Realizuje renováciu Vášho interiéru, alebo dokončenie Vášho projektu rýchlejšie a oveľa jednoduchšie. Všetky naše produkty vieme povrchovo upravovať s vodou riediteľnými farbami a mnohé sú multifunkčné.

Čo ponúkame?

Showroom a poradenstvo

Poradíme Vám pri výbere a ukážeme najnovšie trendy a štýly. Radi Vás privítame v príjemnom prostredí s profesionálnym personálom v Bratislave, v Prahe a v Dunajskej Strede.

Interiérový dizajn

Ponúkame Vám komplexné architektonické služby od vytvorenia celkového konceptu interiéru, 3D vizualizácií nami navrhnutých interiérov, vypracovania projektovej dokumentácie vrátane všetkých profesií až po inžiniersku činnosť.

Kompletné stavebné úpravy v interiéroch

Ponúkame Vám komplexné služby pri výstavbe Vášho interiéru a to vrátane všetkých profesií. Realizujeme všetky typy interiérových a stavebných prác, a to vo výbornej kvalite, za rozumnú cenu a všetko od jedného dodávateľa.

Fullservis v oblasti lištovania

Fullservis v oblasti lištovania od zamerania, prípravy podkladu až po aplikáciu líšt na stenu alebo strop.