Dekoračné farby a omietky

Dekoračné farby a omietky Colorificio MP

Colorificio MP je taliansky výrobca farieb s 50 ročnými skúsenosťami. Všetky produktové rady vyrábajú vo výrobnom závode v talianskom Rimini.

Cieľom Colorificio MP bolo vždy ponúkať celý rad produktov a inovatívnych technológií, aby vyhoveli všetkým potrebám zákazníkov.

Ponúkame širokú škálu produktov: emulzné farby pre interiér a exteriér, vysoko kvalitné farby a omietky, izolačné systémy ETICS, dekoratívne povrchové úpravy, renovačné systémi, výrobky na ošetrenie plesní atď.

Spoločnosť INPORTANTE s.r.o. zastúpi taliansku firmu a výrobky Colorificio MP na Slovenskom i Českom trhu. Výrobky MP nájdete na našej webovej stránke, alebo v najšich predajniach:

EVENTI & SPIAGGE

EVENTI je dekoratívna farba na vnútorné a vonkajšie steny na dosiahnutie špeciálnych chromatických svetelných efektov so svetlými odrazmi.

EVENTI má špeciálne pigmenty, ktoré môžu nasmerovať svetlo a dať povrchu, na ktorý sa nanáša, jemnú hodvábnu textúru.

SPIAGGE je dekoratívna farba na báze vody, pre vnútorné povrchy s lesklými odrazmi, ktoré pripomínajú súhru svetiel a tieňov piesku a mora na prírodných plážach. Jeho vzácne pigmenty odrážajú svetlo v prostredí. Mierne textúrovaná a zdrsnená farba vytvára efekt zŕn piesku.


RILIEVI

Vďaka ľahkej spracovateľnosti a plniacemu výkonu umožňuje RILIEVI fantáziu fantázie aplikátora. Môže sa použiť ako povrchová úprava alebo ako základný náter na navrhnutie textúry povrchu a potom na dokončenie akýmkoľvek dekoratívnym náterom luxusnej línie STILE ITALIANO®.


ART METAL

Lak na vodnej báze s vybraným a rafinovaným sľudovým oxidom železa a špeciálnymi prísadami na dosiahnutie lesklého kovového efektu. ART METAL je možné aplikovať v interiéri aj exteriéri bez akejkoľvek ochrany.


VELI D’ORIENTE

Akrylová farba na vodnej báze so špeciálnymi perlescentnými prísadami, ktoré dodávajú povrchu saténovú povrchovú úpravu. Názov VELI D’ORIENTE má za cieľ evokovať farby, teplé svetlo a vzácnosť exotických krajín.


CREATIVO® MICROCEMENT

Mikrocement a živicový systém na vytvorenie hladkých vodorovných a zvislých plôch.

CREATIVO® MICROCEMENT je nový spôsob opustenia a objavenia vášho domova. Ekologický systém, ktorý je k dispozícii v neobmedzenom množstve farieb, pre podlahy s dlhou životnosťou s dočasným dizajnom.

CREATIVO® je možné nanášať priamo na keramické dlaždice a má maximálnu hrúbku 2 – 3 mm. Je preto ideálnym systémom renovácie. Vďaka tomu je možné vyhnúť sa demontáži a likvidácii starého substrátu a nevyžaduje žiadne štrukturálne zmeny.


RASATO TRAVERTINO

Vysoko kvalitná leštená omietka na báze vápna s vybraným mramorovým práškom, oxidmi a anorganickými látkami. Vysoko priepustný pre pary s prírodným a veľmi rafinovaným vzhľadom. Vďaka svojej veľkosti zŕn je možné dosiahnuť veľké množstvo vzorov a textúrovaných efektov, vrátane efektu travertínového kameňa.


HEAVY METAL

Dekoratívna farba HEAVY METAL na báze vody s kovovými pigmentmi a špeciálnymi mikrosférami pre kovový efekt so štetcom na vytvorenie očarujúcich a evokujúcich atmosférických farieb.


LA NOTTE ROSA

LA NOTTE ROSA je venovaná jednej z najúspešnejších a najzábavnejších letných udalostí v Taliansku. LA NOTTE ROSA je farba na vodnej báze so špeciálnymi mikrosférami a luminiscenčnými prísadami na dosiahnutie hviezdneho dekokratívneho účinku so špeciálnymi lesklými odrazmi pripomínajúcimi letnú noc.